Doğu Akdeniz Üniversitesi bünyesinde birçok öğrenci yurdu barındıran, gerek sosyal olanakları, gerek kampüs yaşamı, gerekse uluslararası standartlardaki eğitimi açısından çok değerli ve dünya listelerinde en önlerde bulunan bir eğitim yuvasıdır. Üniversite kampüsü içerisinde ve dışında olmak üzere birçok öğrenci yurdu konaklama hizmeti vermektedir.

Üniversite yurtları içerisinde doğru yurt seçimi birçok açıdan büyük önem taşımaktadır. Konaklama, güvenli, uygun maliyetli ve geniş olanaklara sahip olan bir yurt bünyesinde yapıldığında bir yük olmaktan çıkar ve keyife dönüşür. Bu şartlar okuyan bir öğrencinin de takdir edersiniz ki eğitim olanakları bu doğrultuda iyi yönde etkilenecektir.

DAÜ Öğrenci Yurları arasında Home Dorm ayrı bir yere sahiptir. Öncelikle öğrencinin ne istediğini bilen, akademik olarak yeterli, sürekli kendini geliştiren bir kadro ile yönetilmektedir. Çamaşırhane, market, sosyal tesisler ve güvenlik gibi birçok ekstra özellik bizim için gerekliliktir.

Yurt yönetimi olarak temel ilkemiz misafirlerimizi konaklama süreleri boyunca eğitimlerine odaklanabilmeleri için en doğru şekilde ağırlamaktır.
Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, Yurtlar Bölgesi
Tel: +90 (392) 444 23 44     Fax: +90 (392) 365 30 71
GSM: +90 (533) 856 44 23
e-Mail: info@dauogrenciyurtlari.com
TR | ENG
Sizi Arayalım
2018-2019 akademik yılı erken kayıtlarımız başlamıştır. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için bize ulaşın.